در این مقاله مخصوص به روش اجرای بیزینس کوچینگ برای صاحبان کسب و کار و کوچینگ برای صاحب کسب و کار را درک می کنید.

بیزینس کوچینگ برای صاحبان کسب و کار و تفاوت آن

پروسه ای بیزینس کوچینگ برای صاحبان کسب و کار متفاوت تر است و این تفاوت در ابزار های کوچینگ می باشد.

تفاوت کوچینگ ساده با کوچینگ برای صاحب کسب و کار

تفاوت در کوچینگ ساده با بیزینس کوچینگ برای صاحب کسب و کار این است که بیزینس کوچینگ ابزار های بیشتری برای رشد و پیشرفت بیزینس در اختیار صاحب کسب و کار می دهد.

کوچینگ ساده به شما مهارت یا دانش بیزینس را نمیدهد و درصد بیشتری از کسب و کار نمی توانند با کوچینگ ساده پیشرفت کنند، پس اگر میخواهید کوچینگ برای کسب و کارتان یاد بگیرید حتما قبل از تهیه آموزش به بیزینس کوچینگ بودن آن آموزش اطمینان پیدا کنید و به ابزار های که به شما می دهد توجه کنید.

ابزار ها و مهارت های مهم بیزینس کوچینگ:

دنبال افزایش درآمد بیزینس تان هستید؟

برای شما خبر عالی داریم!

برای تان پادکستی را آماده کردیم که بتوانید بیزینس تان را رشد و درآمدتان را افزایش دهید

این پادکست به مدت محدود بصورت هدیه می باشد

برای دانلود پادکست بر روی دکمه پایین کلیک کنید

ذهنیت قدرتمند کوچینگی

اقدام هوشمندانه (عملگرای)

نگاه از بیرون مسئله

پرسشگری حرفه‌ای

گوش شنوا ۳ نوع گوش دادن (شنونده بودن فعال)

استراتژی کسب و کار (نقشه راه)

شفاف سازی اهداف بیزینس

بازخورد اثر بخش

تحلیل، رصد، اندازه گیری بیزینس

پیگیری و ارزیابی

مزیت های بیزینس کوچینگ برای صاحب کسب و کار

صاحبان کسب و کار با آموزش بیزینس کوچینگ برای صاحب کسب و کار می توانند سازمان خود را متحول کنند، چند تا مزیت های بیزینس کوچینگ 1- افزایش بهره وری در سازمان و کسب و کار 2- افزایش درآمد 3- کم شدن هزینه ها 4- افزایش ماندگاری کارمندان سازمان 5- سیستمی شدن کسب و کار 6- ایجاد درآمد از کانال های مختلف با استراتژی و مزیت های دیگر… را شما بعد از یاد گیری این مهارت فوق العاده می توانید بیزینس خودتان را خیلی سریع رشد و گسترش دهید

تحول زندگی برای صاحب کسب و کار با بیزینس کوچینگ

خیلی از صاحبان کسب و کار درآمد نسبتاً زیادی دارند ولی نمی توانند تعادل بین بیزینس و زندگی شان ایجاد کنند و این باعث می شود نتوانند از زندگی لذت کافی را ببرند.

در ایران به دلیل خلا این مهارت، صاحبان کسب و کار برای خودشان فشار زیادی می آورند و از بیزینس خودشان خسته می شوند، بیزینس کوچینگ این کمک را به شما میکند که بتوانید تعادل بین بیزینس و زندگی شخصی تان ایجاد کنید و این مهم ترین خدمت بیزینس کوچینگ است.

دنبال راهکار بیرون از سازمان تان نباشید

اشتباه خیلی از صاحبان کسب و کار این هست که در حال پیدا کردن راهکار رشد در بیرون از سازمان هستند و این کاملا اشتباه است در مهارت بیزنیس کوچینگ فقط به سیستم کسب و کار و به هسته بیزینس پرداخته می شود، در صورتی که موارد بیرونی در فرایند بیزینس کوچینگ تاثیر مستقیم نداشته باشد تا یک کسب و کار بتواند خیلی سریع، بدونه بحران و بدونه مشکلات به اهداف بیزینسی خود برسد.

ساده ترین تعریف کوچینگ کسب و کار برای صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار وقتی میخواهند برای بهتر شدن تغییر کنند، نیاز هست که رفتار های که رقم میزنند را هم تغییر دهند چون ما با انجام کار های قبلی به همان نتایج قبلی خواهیم رسید این جا دقیقا مهارت بیزینس کوچینگ یا کوچینگ کسب و کار برای صاحبان کسب و کار به کمک صاحبان کسب و کار ها می آید دقیقا از همین لحظه به بعد تغییرات بزرگی صورت میگیرد.

مهارت بیزینس کوچینگ برای صاحبان کسب و کار از چه چیزی تشکیل شد

همان طور که کوچینگ یک مهارت کامل هست شاخه های زیادی را هم شامل می شود تا بهترین نتایج خلق شود، بیزینس کوچینگ هم یکی از این شاخه است که از مهارت های کوچینگ + مهارت و دانش بیزینس تشکیل شده است.

چه چیزی این مهارت را متمایز می کند؟

درصدی که کوچینگ کسب و کار در دست دارد هیچ مهارت و دانش دیگری نتواسته مثل کوچینگ کسب و کار اثر بخش باشد، در کوچینگ کسب و کار ۹۹/۸ درصد افرادی که از این مهارت استفاده کردند راضی بودند! و نتیجه ای فوق العاده ای را گرفتند دقیقا این مهارت بروز ترین مدرن ترین مهارت موفقیت می باشد.