زمینه فعالیت پلتفرم استاد کوچ

استاد کوچ به صاحبان کسب و کار ها توسط دوره ها و آموزش های هدیه ای که در سایت قرار می گیرد، آموزش می دهد که چگونه کسب و کار خود را رشد دهند و بتوانند درآمد خودشان را از بیزینس خود بیشتر کنند.

امیر محمد راعی کیست

امیر محمد راعی هستم بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم استاد کوچ، اگر بخواهم زندگی نامه ام را تا این سن ام خلاصه عرض کنم، اصلی ترین مشکلی که از خانوادگی ما داشتیم نداشتن پول بود و این مورد برای من یکسری مشکلاتی را ایجاد می‌کرد و باعث می‌شد نتوانم چیز های مورد نیاز خودم را تهیه کنم این روند تا 15 سالگیم ادامه داشت تا روزی که یک ویدئو آموزشی کسب درآمد در یکی از شبکه های اجتماعی دیدم، اولین باری بود که با بیزینس اینترنتی آشنا می‌شدم و اولین درآمدی که ایجاد کردم از یکی از پلتفرم های اجتماعی بود و این برای من خیلی لذت داشت، با توجه به مشکلاتی که در کسب و کارام به وجود آمد مثل بالا نرفتن درآمد آموزش دیدن و اقدام کردنم را بیشتر کردم و تجربیاتم در مورد رشد کسب و کار زیاد شد و در استاد کوچ آن ها را به شما انتقال می دهم.

الان فکر می‌کنم که اگر اینترنت نبود من به عنوان امیر محمد راعی به این درجه نرسیده بودم و برند استاد کوچ هم وجود نداشت، سپاسگزار خدا هستم که من را در این مسیر قرار داد.

درباره استاد کوچ

اسم برند استاد کوچ از دو کلمه تشکیل شده است؛

《استاد》 به معنی شخصی که در یک زمینه تخصص دارد و آن را تدریس می کند

《کوچ》 به معنی شخصی که فرد را در مسیر رسیدن به اهداف‌اش همراهی می کند

استاد کوچ حاصل چندین سال تجربه من از اطلاعات کسب و کار است و خودم را در جایگاهی می‌بینم که این اطلاعات را منتقل کنم به افرادی که می‌خواهند کسب و کارشان را رشد دهند.

اهداف استاد کوچ

هدف اصلی استاد کوچ این است که در سطح جهانی فعالیت آموزش بیزینس را انجام دهد ولی برای هر هدف بزرگی باید با گام های کوچک ادامه داد برای همین بر اساس استراتژی های استاد کوچ اول در کشور عزیزمان در حوزه بیزینس اولین مرجع خواهیم بود و بعد از آن، بصورت جهانی فعالیت خودمان را بیشتر خواهیم کرد.