اگر شما کسب و کار دارید می‌توانید با اجرای این تکینک فروش کسب و کارتان را افزایش دهید و در نهایت درآمدتان از کسب و کارتان بیشتر شود

فروش کسب و کار ها

اکثر کسب و کار های که آگاهی در مورد مهارت فروش ندارند فروش کمتری دارند و رقبای شما اگر در حال ها رشد باشند و آموزش ببینند خیلی سریع شما را جلو خواهند زد و درآمدتان کمتر خواهد شد، بسیاری از کسب و کار های ایرانی چون مهارت فروش را ندارند بهانه می‌آورند تا خودشان را توهمی قانع کنند که ضعیف هستند ولی چنین چیزی وجود ندارد.

بیزینس یعنی فروش

فروش قلب کسب و کار است، اگر شما در کسب و کار فروش نداشته باشید یعنی هیچ جریان ورودی پول به کسب و کارتان ندارید و در نتیجه باعث افول کسب و کارتان شده و کسب و کارتان شکست خواهد خورد، شما به عنوان صاحب کسب و کار باید روی فروش کسب و کارتام تمرکز کنید و هر روز آموزش ببینید تا بتوانید فروش‌تان را افزایش دهید فروش مهارت است نه دانش اگر شما فکر می کنید با آموزش دیدم می توانید تمامی تجربیات را به دست بیاورید سخت در اشتباه هستید چون فروش مهارت است یعنی به مرور زمان در وجود شما تنیده می‌شود و شما باید بتوانید در این زمان مواردی که آموزش می بینید را اجرا کنید تا بتوانید این مهارت را در وجودتان نهادینه کنید تنها راه به دست آوردن تجربیات فروش از اجرا کردن شما می گذارد و شما باید تمامی موارد را اجرا کنید چه در این مقاله چه در دوره‌های آموزشی که می بینید باید عملگرا باشید تا نتیجه‌ای فوق‌العاده‌اش را در افزایش فروش کسب و کارتان ببینید.

تکنیک افزایش فروش برای کسب و کار ها

برای اینکه درک شما از این مقاله بالا رود مثال شیر یا خط را میزنیم اگر الان از شما بپرسیم شیر یا خط جواب شما چیست؟ جواب دهید بعد بخوانید؛ حدودا 60 درصد افرادی که شیر یا خط بازی می‌کنند جواب‌شان شیر است، دلیل چیست؟ دلیل این است که در ناخودآگاه تمامی افراد شیر تصاویری را زنده می‌کند که قبلا ثبت شده هستد برای همین 60 درصد شیر را انتخاب می‌کنند و این نشان دهنده تاثیر تصویری بودن شیر است.

تصویری صحبت کنید

برای فروش محصول یا خدما‌ت‌تان باید بتوانید به صورت تصویری در مورد محصول یا خدمات‌تان با مخاطبین یا مشتریان خود صحبت کنید در این صورت می توانید به صورت ناخودآگاه بیشترین مشتریان را به سمت محصول یا خدمات خود جذب کنید که از شما خرید کنند.

دنبال افزایش درآمد بیزینس تان هستید؟

برای شما خبر عالی داریم!

برای تان پادکستی را آماده کردیم که بتوانید بیزینس تان را رشد و درآمدتان را افزایش دهید

این پادکست به مدت محدود بصورت هدیه می باشد

برای دانلود پادکست بر روی دکمه پایین کلیک کنید

نحوه‌ تصویری صحبت کردن

برای اینکه بتوانید در مورد محصول یا خدمات‌تان به صورت تصویری صحبت کنید برای شما یک مثالی را مطرح می‌کنیم، تصور کنید که شما یک دوره آموزشی برای کسب درآمد از اینترنت می‌فروشید و می‌گویید که اگر در این دوره آموزشی شرکت کنید شما می توانید از اینترنت درآمد کسب کنید ولی این تصوری نیست و باعث نمی‌شود که مخاطب ترغیب شود از شما خرید کند، ولی اگر بگوییم، با این دوره آموزشی پولی که در جیب شما هست با استفاده از کسب درآمد از اینترنت افزایش پیدا میکند و آن دسته پول چندین برابر می‌شود، به همین راحتی ما توانستیم در مورد محصول یا خدمات خودمان به صورت تصویری با مخاطبان یا مشتریان خودمان صحبت کنیم که شما هم می‌توانید از این مثالی که به شما گفتیم برای محصول و خدمات خودتان تصویری صحبت کنید.

سخن نهایی

مهم ترین علت رشد کسب و کار مهارت فروش است، اگر شما و کارمندان‌تان به مهارت فروش در کسب و کارتان مسلط شوید می‌توانید به راحتی فروش را رقم بزنید و همیشه کسب و کارتان در حال رشد باشد و شما درآمد بیشتری را کسب کنید.