افزایش ده‌ها برابری فروش با مهارت کوچینگ فروش در کسب و کار

کوچینگ فروش چیست

مهارت کوچینگ فروش یعنی افزایش فروش از طریق مهارت جدید کوچینگ که فروش را در سریع‌ترین زمان ممکن و ور بیشترین حد، افزایش می‌دهد

دلیل یادگیری کوچینگ فروش

فروش دیگر با راهکار های قدیمی جواب نمی‌دهد که به مشتری ارائه و صحبت کنید و انتظار خرید داشته باشید، انتخاب مخاطبان بیزینس شما با توجه به حجم رقابت، گسترده‌تر می‌شود و هر چقدر گسترده شود فروش به مخاطب یا مشتری کم‌تر می‌شود ولی حالا کوچینگ فروش در افزایش فروش تحولاتی در دنیا ایجاد کرده است تحقیقاتی که در مورد این مهارت تازه انجام شده و نتیجه که داشته توسط صاحبان مدیران باور نکردنی بوده است، تحقیقی که نشان دهنده‌ای افزایش نرخ تبدیل از 1 به 4/30 نفر بوده و این معجزه‌ای کوچینگ فروش در سازمان ها را نشان داده است.

کوچینگ فروش چگونه ایجاد شده است

با توجه به نیاز کسب‌وکار ها برای افزایش فروش که راهکار های قدیمی جواب رشد فروش نبود، کوچینگ فروش به نیاز بیزینس ها پاسخ داد؛ این مهارت از دو دانش و مهارت تشکلیل شده است 1- مهارت و دانش کوچینگ ارتباطی 2- مهارت و دانش فروش؛ که ترکیب این دو باعث رشد بیش‌ازحد فروش می‌شود.

مهارت شنیدن مشتری

گوش شنوا در کوچینگ یک ابزار یا مهارت مورد استفاده در کوچینگ فروش می‌باشد، وقتی مهارت شنیدن‌فعال به فروشنده سازمان‌تان آموزش داده می‌شود درک از نیاز های مخاطب بالا می‌رود و همان‌طور که می‌دانید هر چقدر فهم ما از نیاز مخاطب بالا برود فروش راحت تر اتفاق خواهد افتاد.

دنبال افزایش درآمد بیزینس تان هستید؟

برای شما خبر عالی داریم!

برای تان پادکستی را آماده کردیم که بتوانید بیزینس تان را رشد و درآمدتان را افزایش دهید

این پادکست به مدت محدود بصورت هدیه می باشد

برای دانلود پادکست بر روی دکمه پایین کلیک کنید

برای فهمیدن نیاز های مخاطب از ابزار گوش شنوا استفاده می‌کنیم که در ابزار گوش شنوا 3 نوع شنیدن داریم که 1 و 3 یعنی 1- گوش دادن اطلاعاتی و 2- گوش دادن همدلانه در فروش برای ما کمک می‌کند.

گوش دادن اطلاعاتی در کوچینگ فروش

در این نوع گوش دادن داده و اطلاعات مخاطب را از خود فرد می‌گیریم وقتی یک مشتری نیاز های خود را می‌گوید ما باید با توجه به اطلاعاتی که می‌گوید آگاهی کامل داشته باشیم که دقیقا این نوع گوش دادن برای ما در کوچینگ فروش کمک بسیاری می‌کند.

گوش دادن همدلانه

در گوش دادن همدلانه به احساسات مخاطب توجه می‌کنیم وقتی یک مشتری برای خرید ترغیب می‌شود اولین اتفاقی که می‌افتد این است که احساسات مشتری خودش را نشان می‌دهد و وقتی شما فهمیدید این مزیت احساسات و عواطف مشتری را درگیر می‌کند فروش به‌شدت راحت‌تر می‌شود.

در