اگر کارمندان تان در کسب و کار نظم ندارند باید یکسری کار ها را انجام دهید که در این مقاله به طور کامل توضیح می دهیم

نظم نداشتن کارمندان

یکی از مواردی که در کسب و کار مهلک است کارمندانی هستند که منظم نیستند یعنی اینکه کارمندان کسب و کارتان در زمان مناسبی که برای‌شان تعیین کرده‌اید کار های شان را انجام نمی‌ دهند و این می‌تواند به عواملی برگردد که در این مقاله به طور کامل به شما توضیح می دهیم که می توانید از آنها برای منظم کردن کارمندان خودتان استفاده کنید و کسب و کارتان را هر روز رشد دهید و درآمدتان بیشتر شود.

مهم ترین علت نداشتن نظم در کارکنان

مهم ترین علت نداشتن نظم در کارمندان این است که شما به عنوان صاحب کسب و کار یا مدیر کسب و کار، خودتان نظم ندارید یعنی خودتان انضباط فردی را رعایت نمی کنید و انتظار دارید کارمندان تان انضباط فردی را رعایت کنند و این عملا امکان پذیر نیست چون کارمندان شما از شما الگو برداری می کنند و شما به عنوان صاحب کسب و کار یا مدیر کسب و کار برای خودتان در خودتان  انضباط فردی را ایجاد کنید بعد از آن می‌توانید از کارمندان خودتان انتظار داشته باشید که انضباط فردی را داشته باشند

چگونه در خودمان انضباط فردی را ایجاد کنیم

حالا که فهمیدیم ما مشکل انضباط فردی داریم باید انضباط فردی را در خودمان ایجاد کنیم تا کارمندان ما هم از ما الگو برداری کنند تا آنها هم انضباط فردی داشته باشند برای ایجاد انضباط فردی در خودمان می توانید مطالب زیر را مطالعه بفرمایید و اجرا کنید.

تعریف انضباط فردی یا انضباط شخصی برای موفقیت کسب و کار

انضباط فردی یعنی انجام کار های الزامی برای دریافت نتایج، صرف نظر از علاقه به انجام کار، به زبان ساده اقداماتی که در زمان تعیین شده که بهترین نتیجه در آن زمان حاصل می شود، آن کار ها انجام گیرد با کیفیت، بدون اینکه چه آن مدیر یا کارمندان، حوصله یا حال انجام آن کار را داشته باشد یا حوصله یا حال انجام آن کار را نداشته باشد، شما با راهکار های علمی و سیستمی می توانید انضباط فردی خودتان و کارمندانتان را افزایش دهید اگر میخواهید بیشتر در مورد انضباط فردی بدانید مقاله افزایش انضباط فردی را بخوانید.

دنبال افزایش درآمد بیزینس تان هستید؟

برای شما خبر عالی داریم!

برای تان پادکستی را آماده کردیم که بتوانید بیزینس تان را رشد و درآمدتان را افزایش دهید

این پادکست به مدت محدود بصورت هدیه می باشد

برای دانلود پادکست بر روی دکمه پایین کلیک کنید

راهکار های استراتژیک برای افزایش انضباط فردی یا انضباط شخصی

در این قسمت به اصلی ترین موارد افزایش انضباط فردی یا انضباط شخصی اشاره میکنیم چرا که مهم ترین عامل موفقیت افراد موفق در انضباط فردی شان بوده است.

انگیزه را فراموش کنید و ادامه دهید

تعجب کردید نه؟ بله انگیزه در بیشتر مواقع انگیزه بیرونی باعث رشد پایدار نمی شود، بنابراین کارآفرینان مطرح جهان خودشان را طوری برنامه ریزی کردند که چه انگیزه و حوصله داشته باشند چه نداشته باشند کار های که باعث رشد و موفقیت می شود را انجام می دهند، پس بهتر است که رسانه های انگیزشی و پیج های که از انگیزه صحبت می کنند را فالو نکنید چون در طولانی مدت به اعتماد بنفس و انضباط فردی یا انضباط شخصی تان آسیب خواهد زد، چاک کلوز : انگیزه، برای تازه کار ها است حرفه ای ها برمی‌خیزند و کارشان را انجام می دهند.

فکر کردن به عواقب انجام ندادن آن کار در آینده

می توانید با فکر کردن به عواقب انجام ندادن آن کار در آینده می توانید خیلی زیاد انضباط فردی یا انضباط شخصی خود را افزایش دهید برای مثلا: ( اگر من در روز، چند ساعت آموزش نبینم بعد دو سال تمامی رقبای حوزه کاریم، من را پشت سر خواهند گذاشت و 80 درصد بازار را به دست خواهند گرفت ) با چنین جملاتی می توانید انگیزه درونی و واقعی خود را به جهش درآورید.

سخن نهایی

بزرگ ترین علت موفقیت کسب و کار انضباط فردی است، شما به عنوان صاحب کسب و کار باید در خودتان و در کارمندان تان انضباط فردی ایجاد کنید.