فروش قلب کسب و کار است شما به عنوان صاحب کسب و کار باید به مهارت فروش مسلط شوید و به کارمندان خود آموزش دهید

چرا مهارت فروش مهم است؟

فروش بسیار مهم است چرا که درآمد کسب و کار از فروش ایجاد می‌شود چه کسب و کار کوچک باشید چه کسب و کار بزرگ در نهایت باید محصول یا خدماتی را که دارید را به مردم بفروشید وگرنه هیچ پولی در کار نخواهد بود پس شما به عنوان صاحب کسب و کار به فروش کامل مسلط شوید و اگر که کارمندانی دارید حتما به آن ها هم این مهارت مهم را آموزش دهید.

اشتباه اکثر کسب و کار ها

متاسفانه کسب و کار های مختلف در همه چیز خوب هستند بجز فروش، مثلا شخصی که در اینستاگرام کسب و کار دارد به همه چیز پیج فکر می‌کند مثل افزایش فالوور، افزایش کامنت، افزایش شیر، افزایش سیو ولی اصلا به فروش فکر نمی‌کند و این بزرگ ترین اشتباه مخصوصا در کسب و کار های آنلاین است، پس مواردی که تاثیر کمتری در درآمد دارند را کنار بگذارید و تمرکز کنید برای افزایش مهارت فروش تا بتوانید از کسب و کاری که دارید فروش های بالای را رقم بزنید.

مهم ترین عامل خرید احساس مخاطب است

درگیری احساس در فروش باعث افزایش فروش می‌شود به هیچ عنوان در کسب و کار های امروزی دیده نمی‌شود که احساسات مخاطب را درگیر کنند برای همین فروش کم می‌شود شما باید بتوانید احساس مخاطبین یا مشتریان‌تان را درگیر کنید.

چگونه احساس مخاطب را درگیر کنیم

دو نوع احساس داریم که با اشاره به آن ها در پیش مخاطب می‌توانید احساس مخاطب یا مخاطبین خود را درگیر کنید که در ادامه هر کدام را توضیح میدهیم.

دنبال افزایش درآمد بیزینس تان هستید؟

برای شما خبر عالی داریم!

برای تان پادکستی را آماده کردیم که بتوانید بیزینس تان را رشد و درآمدتان را افزایش دهید

این پادکست به مدت محدود بصورت هدیه می باشد

برای دانلود پادکست بر روی دکمه پایین کلیک کنید

احساس رنجش

احساس رنجش در مشتری یا مخاطب می‌توانید فروشتان را تا چند ده برابر افزایش دهد برای درگیر کردن احساس رنجش مخاطب باید به این سوال جواب دهید، اگر مخاطب محصول یا خدمات من را نخرد چه رنج یا اتفاق بدی در آینده در انتظار آن مخاطب خواهد بود، پاسخ این سوال به شما نشان می‌هد  که دقیقا احساس رنجش مخاطبین تان چه چیز های هستند حالا که به آن احساس رنجش مخاطبین خود دست پیدا کردید حالا باید آن را به مخاطبینی که می‌خواهید از شما خرید کند بگویید و این را با اغراق و با بزرگ کردن آن آینده بد که در انتظار مخاطب است و بعد از گفتن آینده بد باید بگویید که اگر محصول یا خدمات ما را خرید کنید این مشکلات حل خواهند شد و شما با اطمینان کامل به زندگی تان ادامه خواهید داد.

احساس خوب

در این احساس فقط به زمانی اشاره می‌کنید که فرضا مخاطب محصول شما را خریده و احساس خوبی که در آن زمان تهیه محصول یا خدمات خواهد داشت را به خوداش می‌گویید مثلا شما یک دوره آموزشی میفروشید که باعث می‌شود در عرض 1 سال به 100 میلیون درآمد برسد که میایید این را به مخاطبین خود اعلام می‌کنید.

نکات مهم در درگیری احساس

این دو احساس را بهتر است که با هم دیگر استفاده کنید و ترکیبی در فروش های خود مورد استفاده قرار دهید و موردی که باید برای آن توجه کنید این است که همیشه احساس درد و رنجش تاثیر بیشتری نسبت به احساس خوب یا لذت خواهد داشت برای همین بهتر است که از احساس رنجش بیشتر استفاده کنید تا مخاطب ترغیب شود که از شما خرید کند.

سخن نهایی

فروش مهم ترین مهارت کسب و کار است و یادگیری فروش یعنی یادگیری مهارتی که همیشه باعث می‌شود کسب و کارتان پولساز باشد، همیشه رنج برتری دارد در فروس و شما باید در فروش های که انجام می‌دهید در 80 درصد مواقع به درد یا رنجش مخاطب اشاره کنید.