همه صاحبین کسب و کار ها به دنبال رازی هستند که بتواند موفقیت کسب و کارشان در تمام قسمت های‌اش تضمین کند در این مقاله راز این مورد گفته می‌شود

راز عجیب رشد کسب و کار

اکثر صاحبین کسب و کار دنبال یک رازی هستند که اصلا هیچ کدام از رقیب ها آن را نداند، این نوع راز وجود دارد ولی خیلی سریع توسط رقبا مورد استفاده قرار می‌گیرد، پس دنبال رازی باشید که همیشه از آن برای رشد کسب و کارتان استفاده کنید، البته این را هم در نظر داشته باشید هر کسب و کار می‌تواند یک کار را بطور مداوم انجام دهد و نتیجه‌ای آن را بگیرد، یعنی استمرار در انجام کاری که نتیجه بخش است، صد در صد برای کسب و کارتان کمک خواهد کرد تا رشد کند.

کار های رقبا را تحلیل نکنید!

اگر کاری را مثل رقبای خودتان در بازارتان انجام دهید نتیجه‌ای که خواهید گرفت مثل آن ها خواهد بود! یعنی یک متد یا روش را مثل رقبای تا انجام می‌دهید برای فروش بیشتر، در این صورت فروش‌تان هیچ تغییری نخواهد کرد برای همین برای کسب و کارتان نیازی نیست شما کسب و کار رقیب‌تان را تحلیل کنید باید کار های را انجام دهید که رقبای تان یا انجام نمی‌دهد یا آنطور که باید انجام دهند، انجام نمی‌دهند.

سعی کنید روش های رقبا را کپی نکنید این باعث خواهد شد کسب و کارتان از یک روال و ظاهر کپی خارج خواهد شد این یعنی شما مزیت رقابتی دارید و در رشد کسب و کارتان تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

95 درصد از رقبا کسب و کار شما

95 درصد از رقبای شما نتیجه مطلوبی نمی‌گیرند، پس ما باید به این فکر کنیم که آن ها با چه چیزی پیش می‌روند و این اتفاق می‌افتد در جواب این می‌توان گفت که 95 درصد از رقبای شما آن راهکار ها را اجرا می‌کنند و نتیجه‌ای خوبی هم نمی‌گیرند پس باید روش خودمان را عوض کنیم.

دنبال افزایش درآمد بیزینس تان هستید؟

برای شما خبر عالی داریم!

برای تان پادکستی را آماده کردیم که بتوانید بیزینس تان را رشد و درآمدتان را افزایش دهید

این پادکست به مدت محدود بصورت هدیه می باشد

برای دانلود پادکست بر روی دکمه پایین کلیک کنید

چگونه موفقیت کسب و کار مان را تضمین کنیم

شما به عنوان صاحب کسب و کار و یا مدیر کسب و کار باید کار های را انجام دهید که رقبای شما آن ها را دست کم می‌گیرند مثلا ما می‌گوییم خنده در فروش میتواند تاثیر بسیار بالای را داشته باشد، ولی اکثر رقبا دنبال راز هستند که رازی باشد که معجزه عجیب و غریب کند ولی این راز خیلی کم می‌باشد و خیلی سریع توسط رقبا مورد استفاده قرار می‌گیرد، پس شما باید روی این مورد تمرکز کنید که چطور می‌توانم کار های را پیدا کنم که از لحاظ رقبا کار بسیار ساده و مبتدی می‌دانید، شما در همان کار مهارتتان را به سطحی افزایش دهید که دیگر شما را استاد آن راهکار بشناسند، بعد از آن باید بروید مهارت بعدی و در آن هم استاد شوید، با این کارتان از رقبا 100 قدم جلو تر خواهید بود چرا که آن مخاطب دیگر به آن راهکار به ظاهر توجهی ندارد.

نکته مهم در انجام این کار

بعضی از افراد الزامات کار را با کار های رقبا اشتباه می‌گیرند، شما باید ابتدا باید الزامات کار و بیزینس تان را انجام دهید بعد از آن بتوانید کار های که رقبا به آن ها اهمیت نمیدهند را انجام دهید.

جمع بندی

اکثر کسب و کار های که در بازار رقابتی فعالیت دارند دنبال راهکاری هستند که توسط رقبا از بازه زمانی مورد استفاده قرار نگرفته و این کاملا اشتباه است شما باید کار های که رقبای شما به آن ها اهمیت کمی می‌دهند را انجام دهید و در آن کار ها استاد شوید تا بتوانید مزیتی داشته باشید که رقبای شما در آسمان دنبال آن راهکار هستند، همین مورد باعث ایجاد مزیت رقابتی خواهد شد و این یعنی بزرگ ترین عامل جذب مشتریان جدید برای کسب و کار شما خواهد شد.