اگر شما تکنیکی که گفته شده را یاد بگیرید راحت تر می‌توانید فالوور های خریدار را جذب پیج کاری‌تان کنید و در نهایت درآمدتان افزایش پیدا کند

مشکل اکثر صاحبین پیج در اینستاگرام

یکی از مشکلات صاحبین پیج در اینستاگرام این است که چطور در اینستاگرام فالوور های خریدار جذب پیج مان کنیم که این فالوورر ها راحت تر از نوع دیگر فالوور خرید کنند و برای کسب و کار ما بیشترین پول را تولید کنند.

استفاده از روش فالو آنفالو اصولی

یک روش بسیار قدرتمند برای افزایش فالوور های خریدارفالو آنفالو اصولی است، این روش برای تمامی پیج های کاری در حوزه فعالیتی قابل اجرا است و شما می‌توانید با اجرا کردن آموزش به نتایج عالی برسید.

فالو آنفالو اصولی یعنی اینکه شما فالو آنفالوی انجام دهید که فالوور های فیک پیج‌تان را بالا نبرد و باعث شود که به فالوور های شما اضافه شود در عین حال این نوع فالوور های که از روش فالو آنفالوی اصولی شما را فالو کردند خریدار هستند که فقط کافی است محصول یا خدمات خودتان را به آن ها معرفی کنید.

چگونه فالو آنفالو اصولی انجام دهیم

برای فالو آنفالو اصولی شما ابتدا باید وارد هشتگ حوزه کاری تان شوید که در آن زمینه فعالیت می‌کنید برای مثال اگر لباس زنانه می‌فروشید باید در سرچ اینستاگرام بنویسید #لباس_زنانه وقتی وارد هشتگ شدید با رقیبان خود در حوزه کاری‌تان که فعالیت می‌کنند را میبینید، باید وار اولین پست شده و به قسمت کامنت های همان پست بروید باید توجه کنید که پیج های که استوری ندارند را وارد پیج‌شان شوید و اگر دیدید پیج خصوصی بود ریکوئست بفرستید و این روند را ادامه دهید.

دنبال افزایش درآمد بیزینس تان هستید؟

برای شما خبر عالی داریم!

برای تان پادکستی را آماده کردیم که بتوانید بیزینس تان را رشد و درآمدتان را افزایش دهید

این پادکست به مدت محدود بصورت هدیه می باشد

برای دانلود پادکست بر روی دکمه پایین کلیک کنید

اگر ریکوئست های پست اول را انجام دادید سراغ پست های بعدی در هشتگ بروید و ریکوئست های خود را ارسال کنید تا در ادامه به شما گفته می‌شود به محدوده ریکوئست دادن رسیدید دیگر ریکوئست دادن را توقف کنید تا اکشن بلاک توس اینستاگرام نشوید.

محدودیت ریکوئست دادن

یک محدویتی در ریکوئست دادن به پیج های مختلف وجود دارد که برای اینکه اکشن بلاک نشوید یک برنامه‌ای کاملا شفاف و ثابت به شما ارائه می‌کنیم که می‌توانید از آن برای اینکه اکشن بلاک نشوید در هنگام اجرای این روشن استفاده کنید، ساعت 9 صبح 30 عدد ریکوئست ارسال کنید و در ساعت 3 بعد از ظهر هم 30 تا ریکوئست ارسال کنید جمع این دو 60 می‌شود یعنی در روز می‌توانید 60 تا ریکوئست ارسال کنید و محدود نشوید.

کیفیت فالوور ها

کیفیت فالوور های که از ریکوئست دادن آمده اند بسیار بالا است و دلیل اینکه این فالوور ها خریدار هستند هم این است که این فالوور ها در زیر پست رقبا که محصول معرفی کرده،  کامنت خود را ثبت کردند و این نشان دهنده علاقمند بودن و نیاز داشتن آن فالوور ها به محصول یا خدمات شما را نشان می‌دهد که وقتی شما به آن ها ریکوئست ارسال می‌کنید آن ها میبینند و وارد پیج شما می‌شوندچون محصول مورد نیاز یا علاقه آن ها میفروشید پیج‌تان را فالو می‌کنند که می‌توانید از این روش فوق‌العاده برای افزایش فروش و فالوور خود استفاده کنید.

چه زمانی آنفالو کنیم

وفتی شما ریکوئست هایی را هر روز میفرستید طبیعتا تعداد فالوینگ های های پیج شما بالا خواهد رفت در این صورت هر آخر هفته یعنی در هر هفته یک روز را اختصاص دهید به آنفالو کردن افراد که می‌توانید برای اینکه اکشن بلاک نشوید 30 تا در روز آنفالوی خود را انجام دهید.

سخن نهایی

بهترین روش افزایش فالوور و خریدار در اینستاگرام ریکوئست های اصولی یا همان فالو آنفالوی اصولی است، روش های قدیمی افزایش فالوور پیج شما را نابود میکرد ولی روش جدید افزایش فالوور که فالو آنفالو اصولی است مشکلی برای پیج شما ایجاد نمی کند.