وقتی بیزینس کوچینگ برای مدیران را با مهارت تخصصی خودتان ترکیب می کنید، تبدیل به یک مدیر موفق می شوید، دیگر نیازی به مهارت های مثل NBA ندارید با یادگیری مهارت بیزینس کوچینگ بهترین مدیر می‌شوید

چطور به مدیر موفق تبدیل شویم؟

مهارت های مختلفی در کسب و کار وجود دارد، ولی هیچ کدام آن ها مثل بیزینس کوچینگ برای مدیران تاثیر گذار نیست؛ سیستمی که بیزینس کوچینگ دنبال می‌کند برای شخصی که این مهارت را یاد گرفته و دارد، کاملا نتیجه بخش بوده و برایش مفید فرایند کوچینگ تمام می‌شود، و در نتیجه مدیران رشد بیش‌ازحد را تجربه می‌کنند.

تحول زندگی برای مدیران با بیزینس کوچینگ

خیلی از مدیران کسب و کار ها درآمد نسبتاً زیادی دارند ولی نمی توانند تعادل بین بیزینس و زندگی شان ایجاد کنند و این باعث می شود نتوانند از زندگی لذت کافی را ببرند.

در ایران بدلیل خلا این مهارت، مدیران برای خودشان فشار زیادی می آورند و از بیزینس خودشان خسته می شوند، بیزینس کوچینگ این کمک را به شما می کند که بتوانید تعادل بین بیزینس و زندگی شخصی ایجاد کنید و این مهم ترین خدمت بیزینس کوچینگ است.

دنبال راهکار بیرون از سازمان نباشید

اشتباه خیلی از کسب و کار ها این هست که در حال پیدا کردن راهکار رشد در بیرون از سازمان هستند و این کاملا اشتباه هست در مهارت بیزنیس کوچینگ فقط به سیستم کسب و کار و به هسته بیزینس پرداخته می شود، در صورتی که موارد بیرونی در فرایند بیزینس کوچینگ تاثیر مستقیم نداشته باشد تا یک کسب و کار بتواند خیلی سریع، بدونه بحران و بدونه مشکلات به هدف های بیزینسی خود برسد.

دنبال افزایش درآمد بیزینس تان هستید؟

برای شما خبر عالی داریم!

برای تان پادکستی را آماده کردیم که بتوانید بیزینس تان را رشد و درآمدتان را افزایش دهید

این پادکست به مدت محدود بصورت هدیه می باشد

برای دانلود پادکست بر روی دکمه پایین کلیک کنید

چرا رشد مدیران کم است؟

این سوال اکثر برند‌ها، کسب‌وکار ها و شرکت ها است که چرا مدیران ما رشد نمی‌کنند، این مورد از یک چیز نشات می‌گیرد وقتی که مدیر، دانش و مهارت عمومی کسب‌وکار را ندارد، فقط دانش و مهارت تخصصی دارند و در همین قست رشد قطع می‌شود

اکثر مدیران سرمایه خودشان را از دست می‌دهند چون بیزینس کوچینگ را بلد نیستند، مدیرانی که مهارت کوچینگ کسب و کار را دارند می‌توانند درآمد‌شان را تا 10 تا 70 برابر و حتی بیشتر افزایش دهند، برای بیزینس های بزرگ این آمار ثبت شده است.

رشد با بیزینس کوچینگ برای مدیران

در فرایند کوچینگ به مدیران، از نقطه A که وضعیت موجود است به نقطه B که وضعیت مطلوب است با استفاده از این مهارت در سریع ترین زمان ممکن می‌رسند؛ وقتی مهارت کوچینگ کسب و کار را یاد گرفتید و به ابزار های آن مسلط شدید شروع به پروسه کوچینگ می‌کنید و با زمان دادن برای نتیجه گرفتن، نتایج را خلق می‌کنید.

چطور موفقیت اتفاق می‌افتد در بیزینس کوچینگ برای مدیران

وقتی شما بیزینس کوچینگ برای مدیران را فراگرفتید شروع به پیدا کردن نقاط قوت، نقاط ضعف می‌کنید و با استفاده از ابزار های کوچینگ کسب و کار شروع به تبدیل کردن نقاط ضعف به نقاط قوت می‌کنید، و در نهایت شروع به ارتقا دادن نقاط قوت اقدام می‌کنید.

مدیران کسب و کار ها وقتی می خواهند برای بهتر شدن تغییر کنند، نیاز هست که رفتار های که رقم میزنند را هم تغییر دهند چون ما با انجام کار های قبلی به همان نتایج قبلی خواهیم رسید این جا دقیقا مهارت بیزینس کوچینگ یا کوچینگ کسب و کار به کمک مدیران بیزینس ها می آید دقیقا از همین لحظه به بعد تغییرات بزرگی صورت میگیرد.

ما یک مقاله جامع در رابطه با بیزینس کوچینگ داریم که شما با خوندن آن می توانید با بیزینس کوچینگ آشنا بشوید و بعد از آن با توجه به مصاحبه تیم استادکوچ نسبت به شما می‌تدانید در دوره آموزشی کوچینگ کسبو کار ثبت نام کنید، راه ارتباطی با ما برای گرفتن صلاحیت شما برای دوره، می‌توانید با ما از طریق ایمیل در ارتباط باشید. [email protected]